درود مهمان!  / حسابی بسازید.
امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سنگسابی در تهران و چرا به این خدمات کفسابی نیاز داریم؟
کف کفپوش - کفسابی کفهای تخته ای نسبتا آسان برای نگهداری تا زمانی که به درستی مهر و موم شده اند. مورب خفیف با یک راه حل ملایم به راحتی شما را برای تمیز کردن منظم کف سابی نیاز دارد. لکه های مختلف نیاز به درمان های متفاوت دارند. تمیز کردن سابزن تخته سنگ کف کاشی - برخی از کاشی ها سنگسابی ساب سنگ متخلخل هستند کفسابی و نیاز به درمان ویژه ای دارند. کاشی و سرامیک فقط نیاز به تمیز کردن مرطوب ساده و گاه به گاه دوباره آب بندی خطوط توخالی.

کف سابی وینیل - اجتناب از مواد شیمیایی خشن در کف وینیل خود. بهترین توصیه در اینجا این است که مایع گرد و غبار فراوان و یا جارو برقی و مرطوب مرطوب با آب و تمیز کننده ملایم. کفپوش چوبی کفسابی - بیشتر چوب های مدرن چوب که با پوشش پلی اورتان پوشانده شده اند، به راحتی سنگسابی با تمیز کردن مرطوب ساب سنگ و پاک کننده ملایم تمیز می شوند.

[عکس: floorpolishingmelbourne.jpg]

کف سابی سنگسابی تابلو فرش - مورد جداگانه بدیهی است اگر شما فرش هایی را روی کفسابی خود قرار دهید، از تکنیک کاملا متفاوت برای پاک کردن آنها استفاده خواهید سابزن کرد. برخی از روش های اولیه برای حذف لکه های فرش را یاد بگیرید.

نکاتی بیشتر درباره عملیات کفسابی و سنگسابی
سنگسابی پاک کننده خانگی خانگی کفسابی - ساده ترین پاک کننده کف خانگی خانگی آب گرم با چند قطره از مایع ظرفشویی است. استفاده از این را با یک میکرو میکروفن ساب سنگ مپ و شما تنظیم خواهد شد کف سابی برای تمیز کردن بسیاری از انواع کف. هیچ دلیلی وجود ندارد که پول و سلامت خود را با استفاده از زرادخانه محصولات سابزن تمیزکننده کفپوش مطرح کنید.

کفسابی پاک کننده بخار کف - پاککننده بخار خانگی می تواند در بسیاری از انواع کف پوش ها مورد استفاده قرار گیرد. از حمله به کفهای خود با هر چیزی که خیلی قدرتمند است سنگسابی اجتناب کنید - شما خطرناکی روی کف و همچنین دیوارهای مجاور را نیز آسیب خواهید دید.

کف سابی باور کنید یا نه، کفسابی یک راه درست برای کشیدن وجود دارد! اگر می خواهید در خانه خود واقعا کف تمیز داشته باشید، این راه برای انجام آن است! اگر شما سابزن می خواهید ساب سنگ در خانه خود واقعا کف تمیز داشته باشید، این روش کارشناسان انجام می شود!

[عکس: floor-polishing.jpg]

کف سابی سرخ کردن واقعا موضوع هیجان انگیز نیست. این است که، تا زمانی که خود را به عنوان صاحب افتخار از طبقه پیدا کنید که فقط به نظر می رسد تمیز نیست و یا همیشه نگاه کمی لمس کنید. اگر کف های تمیز ندارید، می توانید کل خانه خود را بسیار شیک کنید و اگر بیشتر مردم را سابزن دوست داشته باشید، سنگسابی احتمالا هرگز واقعا فکر نکنید کف سابی که آیا واقعا آنها را درست می کنید یا خیر.

کفسابی آخرین ویدیوهای من با عرض پوزش، پخش کننده ویدیویی سنگ سابی بارگیری نشد. کف سابی در حال حاضر این آموزش کوچک امروز همه چیز در مورد تمیز کردن کاشی و یا پوشش کف وینیل نوع کفسابی است. آشپزخانه، آشپزخانه و حمام، و نوع ورودی شما از پایه شما. البته من یک داستان کوچک ساب سنگ دارم که همراه با آن است.

کفسابی در همان روز، زمانی که من یک شعبه از یک کافی شاپ خاص سبز انتخاب کردم، ما کاشی های طبقه ای داشتیم که خیلی ترافیک داشتند و خیلی کثیف بودند. ما صرف ساعت ها تلاش کردیم تا آنها را به شکل قابل ملاحظه ای نمایش دهیم، اما سطح پاکیزگی واقعا آسان نبود، مخصوصا سابزن در حالی که بودجه کار من را چک می کرد! همه شما مدیران خارج می دانید که من در مورد صحبت می کنم! یک روز ما از نماینده شرکت شیمیایی تمیز کننده ای ساب سنگ کف سابی که ما استفاده می کردیم بازدید کردیم و درس های خوبی در مورد نحوه تمیز سنگسابی کردن کف ها به ما دادیم. این لحظه زندگی من را تغییر داد! خوب، 10 دقیقه یک روز از زندگی من که ما صرف تمیز کردن کف سابی و 30 دقیقه کفسابی یا حتی یک ماه بود که من صرف توضیح دادن به رئیس من چرا طبقه همیشه کثیف نگاه. این روش واقعا کار می کند!

[عکس: slider04.jpg]

نحوه پاک کردن کفسابی
اول از همه، آن را به نام "شکاف" شناخته شده است. میدانم. کف سابی شما آن را قبلا دوست دارید؟ کفسابی شما با پر کردن یک سطل یا سینک آشپزخانه خود ساب سنگ با آب گرم و نوعی راه حل تمیز شروع می کنید. اگر شما مورد علاقه، به هر حال، از آن استفاده کنید. صابون کمی ظرف و بعضی از سرکه هم درست همین کار را می کند!
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان

درباره انجمن plcmen آموزش plc و انوماسیون صنعتی

برای اطلاعات بیشتر، از فرم تماس ما استفاده کنید.

تبلیغات